BIURO NIERUCHOMOŚCI LOKUM


Danuta Polańska – pośrednik w obrocie nieruchomościami.
Poprowadzę Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu, najmu lub wynajmu nieruchomości – dlatego też mogą mieć Państwo pewność, że będzie to transakcja w pełni bezpieczna od momentu pierwszego kontaktu z nami aż do podpisania umowy.

Współpraca z Naszym Doradcą Finansowym pozwala naszym Klientom na bezpłatną konsultację celem wybrania najlepszego kredytu gotówkowego lub hipotecznego na zakup nieruchomości.

Wszystkie prezentowane przez nas nieruchomości są badane pod względem prawnym oraz osobiście oglądane przez pośredników w celu przygotowania profesjonalnej oferty, co powoduje, że razem z nami nie zakupią Państwo niepewnej nieruchomości.

Naszym klientom gwarantujemy szereg korzyści, między innymi:
• pomoc klientom w doborze najlepszych ofert spełniających wszystkie ich wymagania
• profesjonalna sesja zdjęciowa Państwa nieruchomości
• współpraca z Doradcą Finansowym umożliwiająca bezpłatną konsultację celem wybrania najlepszego kredytu
• pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem, sprzedażą, wynajmem i zamianą nieruchomości

Z naszych usług skorzystało już wielu klientów, którzy rekomendują nas innym. Mamy nadzieję, że Państwo również dołączą do ich szerokiego grona.

Zachęcamy do zapoznają się z naszą ofertą zaprezentowaną na stronie i zapraszamy do odwiedzenia naszego biura nieruchomości, ul. Plac Basztowy 2 , Głuchołazy– to nasz adres. W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji – satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza.